Beseda s kostýmní výtvarnicí Jaroslavou Fišerovou

08.12.2014 07:54

V rámci projektu Haló, haló – tady Večerníček děti ze druhých a třetí třídy přijela 20. listopadu s knihovnicemi Janou Trubákovou a Helenou Jalovou navštívit kostýmní výtvarnice Jaroslava Fišerová z Brna. Všichni bychom se do knihovny nevešli, a proto jsme se sešli na radnici města. U naší staré divadelní opony jsme si vysvětlili práci výtvarnice, potom děti přivítal pan starosta a dál všechny malé i velké „Večerníčky“ zaujaly ukázky z práce paní Fišerové. Viděli jsme návrhy i hotové kostýmy pohádek i divadelních představení, poslechli jsme si historky o drakovi, dědovi Vševědovi, bábě Cotkytli i o tom, jak se dělá peklo. Jako poděkování za příjemnou besedu děti zazpívaly písničku Večerníček.